Weber Zahradní gril Weber Master-Touch® GBS Premium SE E-577

11290 

Weber Zahradní gril Weber Master-Touch® GBS Premium SE E-577 od této přední společnosti Weber , produkt nyní získate v jedinečné akci, kterou si nesmíte nechat ujít. Nakupte z široké nabídky kvalitných produktů za super ceny. Weber Zahradní gril Weber Master-Touch® GBS Premium SE E-577 ve slevě pouze nyní za 11290 Kč.

Katalogové číslo: P101247 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Weber Zahradní gril Weber Master-Touch® GBS Premium SE E-577 s pečetí kvality od Weber lze pořídit u nás za příznivou cenu. Vyberte si z široké škály produktů a nakupte u nás online.

Na dřevěné uhlí, grilovací plocha 2342 cm², grilovací rošt z nerez oceli, teploměr, One-Touch čisticí systém, odklápěcí poklop s pružinovým pantem. Zahradní gril Weber Master-Touch® GBS Premium SE E-577 Pohostěte své přátele nezapomenutelným steakem. Doplněný o GBS Sear Grate rošt, který na jídle vytvoří diamantovou mřížku, odklápěcí poklop, GBS grilovací rošt z nerez oceli, držák na iGrill a všestranný difuzní systém. S veškerým tímto vybavením a průměrem 57 cm je Weber Master-Touch GBS Premium SE E-5775…

 

Informace o produktu

  • Značka: Weber
  • EAN: P101247
  • Další vlastnosti: Distribuce CZ. Funkce Teploměr, Kolečka, Popelník. Materiál roštu Nerez ocel. Způsob ohřevu Dřevěné uhlí.  . . . . . . . . .
Weber Zahradní gril Weber Master-Touch® GBS Premium SE E-577
Weber Zahradní gril Weber Master-Touch® GBS Premium SE E-577
11290