Weber Zahradní gril Weber Compact Black

3249 

Weber Zahradní gril Weber Compact Black od spolehlivého výrobce Weber . Zboží můžete mít u nás za super cenu. Opět se můžete těšit na enormní výběr zboží za skvělé ceny. Weber Zahradní gril Weber Compact Black aktuálně zrovna za 3249 Kč.

Katalogové číslo: P101236 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Weber Zahradní gril Weber Compact Black od výrobce s dlouholetou historií Weber . Zboží máme momentálně za příznivou cenu. Získejte jedinečný produkt za příznivou cenu.

Gril na dřevěné uhlí, průměr grilovací plochy 47 cm, grilovací rošt z poniklované oceli, hmotnost 7 kg, popelník, dvě robustní kola. Zahradní gril Weber Compact Black Weber Compact Kettle je ideálním grilem pro malé balkóny nebo městské zahrady. Grilování s rodinou a přáteli se spolu s tímto grilem stane nezapomenutelným zážitkem. Kotel je vyroben z porcelánem smaltované oceli a podpírají ho tři hliníkové nohy, z nichž dvě jsou vybaveny kolečky pro snadnější přemisťování. Na poklopu jsou větrací průduchy,…

 

Informace o produktu

  • Značka: Weber
  • EAN: P101236
  • Další vlastnosti: Hmotnost 7 kg. Distribuce CZ. Funkce Kolečka, Popelník. Barva černá. Materiál roštu Poniklovaná ocel. Způsob ohřevu Dřevěné uhlí. . . . . . . . .
Weber Zahradní gril Weber Compact Black
Weber Zahradní gril Weber Compact Black
3249