Weber Zahradní gril Weber Classic Kettle Black

4299 

Weber Zahradní gril Weber Classic Kettle Black s pečetí kvality od Weber je pro vás pro vás právě dnes v akci. Vyberte si z opravdu bohaté nabídky u nás. Weber Zahradní gril Weber Classic Kettle Black výhodně za skvělou cenu 4299 Kč.

Katalogové číslo: P101240 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Weber Zahradní gril Weber Classic Kettle Black od dodavatele s dobrým jménem Weber je u nás za bezkonkurenční cenu. Kvalitní produkt opravdu pro každého.

Gril na dřevěné uhlí, průměr grilovací plochy 47 cm, třikrát poniklovaný grilovací rošt, hmotnost 11 kg, popelník, háčky. Zahradní gril Weber Classic Kettle Black Weber Classic Kettle – gril, který se hodí na každou terasu nebo zahradu. Po grilování stačí vysypat uhlí, hadříkem otřít poklop a gril je připraven na další nezapomenutelné zážitky s Vaší rodinou nebo přáteli. Rozpalte uhlíky a vytvořte hostinu pro celou rodinu. Tento gril Vám nabízí dostatek prostoru pro grilování steaků a hamburgerů pro…

 

Informace o produktu

  • Značka: Weber
  • EAN: P101240
  • Další vlastnosti: Hmotnost 11 kg. Distribuce CZ. Funkce Teploměr, Kolečka, Popelník. Počet osob 5. Materiál roštu Poniklovaná ocel. Způsob ohřevu Dřevěné uhlí. . . . . . . . .
Weber Zahradní gril Weber Classic Kettle Black
Weber Zahradní gril Weber Classic Kettle Black
4299