Weber Zahradní gril Weber Bar-B-Kettle Black

3699 

Weber Zahradní gril Weber Bar-B-Kettle Black od společnosti s předním postavením na trhu Weber je k dostání teď opravdu levně. Nákupem u nás, ušetříte čas i peníze. Weber Zahradní gril Weber Bar-B-Kettle Black právě nyní za 3699 Kč.

Katalogové číslo: P101238 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Weber Zahradní gril Weber Bar-B-Kettle Black od této přední společnosti Weber je k dostání teď u nás za skvělou cenu. Vybírejte z široké nabídky produtků za skvělé ceny.

Gril na dřevěné uhlí, průměr grilovací plochy 47 cm, grilovací rošt z poniklované oceli, popelník. Zahradní gril Weber Bar-B-Kettle Black Gril Weber Bar-B-Kettle s průměrem 47 cm je gril na dřevěné uhlí, který je vhodný pro všechny, kteří si pořizují svůj první gril a chtějí si koupit klasický kotlový model za rozumnou cenu. Při grilování bez poklopu dochází ke ztrátě tepla a všechna ta úžasná kouřová příchuť se Vám rozplyne ve vzduchu. Vaření dle zásad Weber, tj. s poklopem, umožňuje rovnoměrnou přípravu…

 

Informace o produktu

  • Značka: Weber
  • EAN: P101238
  • Další vlastnosti: Distribuce CZ. Funkce Kolečka, Popelník. Materiál roštu Poniklovaná ocel. Způsob ohřevu Dřevěné uhlí.  . . . . . . . . .
Weber Zahradní gril Weber Bar-B-Kettle Black
Weber Zahradní gril Weber Bar-B-Kettle Black
3699