Weber Zahradní gril Weber Bar-B-Kettle Black

5349 

Weber Zahradní gril Weber Bar-B-Kettle Black od dodavatele s dlouholetou historií Weber je k dostání výhodně. Neváhejte, zboží nemusí být brzy skladem. Weber Zahradní gril Weber Bar-B-Kettle Black v současnosti pořídíte za cenu 5349 Kč.

Katalogové číslo: P101239 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Weber Zahradní gril Weber Bar-B-Kettle Black od známé značky Weber . Produkt je momentálně dostupný za skvělou cenu. Nakupujte bezpečně a rychle online.

Gril na dřevěné uhlí, průměr grilovací plochy 57 cm, grilovací rošt z poniklované oceli, hmotnost 15 kg, popelník. Zahradní gril Weber Bar-B-Kettle Black Gril Weber Bar-B-Kettle s průměrem 57 cm je gril na dřevěné uhlí, který je vhodný pro všechny, kteří si pořizují svůj první gril a chtějí si koupit klasický kotlový model za rozumnou cenu. S průměrem roštu 57 cm Vám gril zaručí rychlejší přípravu většího množství jídla. Ten pocit z prvních domácích hamburgerů podávaných rodině. Nebo naservírovaný dokonale…

 

Informace o produktu

  • Značka: Weber
  • EAN: P101239
  • Další vlastnosti: Hmotnost 15 kg. Distribuce CZ. Funkce Kolečka, Popelník. Materiál roštu Poniklovaná ocel. Způsob ohřevu Dřevěné uhlí.  . . . . . . . . .
Weber Zahradní gril Weber Bar-B-Kettle Black
Weber Zahradní gril Weber Bar-B-Kettle Black
5349