Weber Přenosný gril Smokey Joe® Weber Premium Slate Blue

2799 

Weber Přenosný gril Smokey Joe® Weber Premium Slate Blue od známého výrobce Weber – zboží u nás pořídíte právě ted za skvělou cenu. Vysoká kvalita – nejlepší poměr ceny a kvality pro náročné zákazníky. Weber Přenosný gril Smokey Joe® Weber Premium Slate Blue k sehnání zrovna v akci za 2799 Kč.

Katalogové číslo: P101234 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Weber Přenosný gril Smokey Joe® Weber Premium Slate Blue od dodavatele se skvělou pověstí Weber . Zboží můžete mít u nás za super cenu. Udělejte si radost nákupem u nás online.

Gril na dřevěné uhlí, průměr grilovací plochy 37 cm, rošt z poniklované oceli, hmotnost 4 kg. Přenosný gril Smokey Joe® Weber Premium Slate Blue Nechte se osvěžit čerstvím vzduchem a nechte přírodu utvářet scenérii k Vašemu obědu nebo večeři. Úplný klid, který přerušuje jen příjemné praskáním briket. Jakmile vezmete madlo Vašeho přenosného grilu Smokey Joe® Premium do ruky, příležitosti pro dobrodružství budou nekonečné. Poklop a kotel jsou vyrobeny z kvalitní oceli a jsou smaltovány zevnitř i zvenku. To…

 

Informace o produktu

  • Značka: Weber
  • EAN: P101234
  • Další vlastnosti: Hmotnost 4 kg. Distribuce CZ. Barva černá. Počet osob 6. Materiál roštu Poniklovaná ocel. Způsob ohřevu Dřevěné uhlí. . . . . . . . .
Weber Přenosný gril Smokey Joe® Weber Premium Slate Blue
Weber Přenosný gril Smokey Joe® Weber Premium Slate Blue
2799