Weber Přenosný gril Smokey Joe® Weber Premium Black

2799 

Weber Přenosný gril Smokey Joe® Weber Premium Black od známého dodavatele Weber je k dostátní teď u nás za super cenu. Nakupte si na našem e-shopu za skvělé ceny. Weber Přenosný gril Smokey Joe® Weber Premium Black levně za 2799 Kč.

Katalogové číslo: P101233 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Weber Přenosný gril Smokey Joe® Weber Premium Black od předního výrobce Weber je právě teď u nás za super cenu. Nakupujte kvalitní produkty online za dobré ceny.

Gril na dřevěné uhlí, průměr grilovací plochy 37 cm, rošt z poniklované oceli, hmotnost 4 kg. Přenosný gril Smokey Joe® Weber Premium Black Nechte se osvěžit čerstvím vzduchem a nechte přírodu utvářet scenérii k Vašemu obědu nebo večeři. Úplný klid, který přerušuje jen příjemné praskáním briket. Jakmile vezmete madlo Vašeho přenosného grilu Smokey Joe® Premium do ruky, příležitosti pro dobrodružství budou nekonečné. Poklop a kotel jsou vyrobeny z kvalitní oceli a jsou smaltovány zevnitř i zvenku. To…

 

Informace o produktu

  • Značka: Weber
  • EAN: P101233
  • Další vlastnosti: Hmotnost 4 kg. Distribuce CZ. Barva černá. Počet osob 6. Materiál roštu Poniklovaná ocel. Způsob ohřevu Dřevěné uhlí. . . . . . . . .
Weber Přenosný gril Smokey Joe® Weber Premium Black
Weber Přenosný gril Smokey Joe® Weber Premium Black
2799