Weber Peletový gril Weber SmokeFire EX4 GBS

42490 

Weber Peletový gril Weber SmokeFire EX4 GBS od této skvělé značky Weber je k dostání teď u nás za skvělou cenu. Jsme internetový obchodní dům s rozsáhlou nabídkou zboží za skvělé ceny. Weber Peletový gril Weber SmokeFire EX4 GBS nyní za 42490 Kč.

Katalogové číslo: P101254 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Weber Peletový gril Weber SmokeFire EX4 GBS od spolehlivého výrobce Weber . Zboží můžete mít právě ted za skvělou cenu. Nakupte z pohodlí domova na našem e-shopu za skvělé ceny.

Na dřevěné pelety, grilovací plocha 4270 cm2 na dvou grilovacích roštech, grilovací rošty Gourmet BBQ System z nerez oceli, hmotnost 68 kg. Peletový gril Weber SmokeFire EX4 GBS Vytvořen pro tu nejlepší chuť grilování na dřevě, ať už máte chuť na cokoliv. Nový inovativní SmokeFire EX4 GBS peletový gril je ten jediný, který budete potřebovat – umí jak perfektně ugrilovat steaky i vyudit žebra. EX4 je ideální gril pro čtyřčlennou rodinu, co ráda griluje přes týden a užívá si uzení o víkendu. Gril…

 

Informace o produktu

  • Značka: Weber
  • EAN: P101254
  • Další vlastnosti: Hmotnost 68 kg. Distribuce CZ. Funkce Teploměr, Kolečka, Odkapávací nádoba, Popelník. Materiál roštu Nerez ocel. Způsob ohřevu Pelety.  . . . . . . . . .
Weber Peletový gril Weber SmokeFire EX4 GBS
Weber Peletový gril Weber SmokeFire EX4 GBS
42490