Prosperplast Květináč na pěstování rajčat TOMATO GROWER Prosperplast, antracit

225 

Prosperplast Květináč na pěstování rajčat TOMATO GROWER Prosperplast, antracit od společnosti s předním postavením na trhu Prosperplast je pro vás k sehnání za skvělou cenu. Jsme internetový obchodní dům s rozsáhlou nabídkou zboží za skvělé ceny. Prosperplast Květináč na pěstování rajčat TOMATO GROWER Prosperplast, antracit zrovna teď v akci za 225 Kč.

Popis

Prosperplast Květináč na pěstování rajčat TOMATO GROWER Prosperplast, antracit od společnosti s výborným jménem Prosperplast lze u nás získat pouze nyní za super cenu. Udělejte si radost nákupem tohoto produktu u nás online.

Květináč na pěstování rajčat, barva antracit, průměr 29,5 / 39,2 cm. Květináč na pěstování rajčat TOMATO GROWER Prosperplast, antracit Začněte pěstovat rajčata v květináči Prosperplast TOMATO GROWER. Praktická konstrukce funguje jako skvělá podpora rostlin, které se díky ní udrží ve vzpřímené poloze a mohou nadále krásně růst. Vybavte svou zahradu, balkon, skleník či jakékoliv jiné místo, kde pěstujete zeleninu a ovoce, tímto skvělým květináčem s opěrnou mřížkou. Barva: antracit Kód barvy: S433 Rozměry…

 

Informace o produktu

  • Značka: Prosperplast
  • EAN: P122345
  • Další vlastnosti: Distribuce CZ. Materiál Plast.  . . . . . . . . .
Prosperplast Květináč na pěstování rajčat TOMATO GROWER Prosperplast
Prosperplast Květináč na pěstování rajčat TOMATO GROWER Prosperplast, antracit
225