Prosperplast Květináč na pěstování brambor POTATO GROWER Prosperplast, antracit

239 

Prosperplast Květináč na pěstování brambor POTATO GROWER Prosperplast, antracit od společnosti s výborným jménem Prosperplast je k dostání teď u nás za skvělou cenu. Máme pro vás nejen všechny známé světové značky, ale i produkty menších výrobců. Prosperplast Květináč na pěstování brambor POTATO GROWER Prosperplast, antracit právě nyní za 239 Kč.

Popis

Prosperplast Květináč na pěstování brambor POTATO GROWER Prosperplast, antracit od tohoto předního výrobce Prosperplast je k sehnání u nás za skvělou cenu. Pořidťe se tento produkt bezpečně online.

Květináč na pěstování brambor, barva antracit, průměr 29,5 / 39,2 cm. Květináč na pěstování brambor POTATO GROWER Prosperplast, antracit Květináč na pěstování brambor Potato Grower v antracitové barvě vám umožní vypěstovat si vlastní brambory, i když nemáte zahradu. O svou bramborovou úrodu se můžete starat například i na balkoně nebo terase. Květináč se skládá ze dvou částí – vnitřního a vnějšího květináče. Pokud odeberete vnitřní květináč, můžete sledovat růst brambor a zároveň je snadno vyjmout, když…

 

Informace o produktu

  • Značka: Prosperplast
  • EAN: P122132
  • Další vlastnosti: Distribuce CZ. Materiál Plast. Barva antracit.  . . . . . . . . .
Prosperplast Květináč na pěstování brambor POTATO GROWER Prosperplast
Prosperplast Květináč na pěstování brambor POTATO GROWER Prosperplast, antracit
239