Plastia s.r.o. Vermikompostér ECO, tmavě zelený, Plastia 7221

1999 

Plastia s.r.o. Vermikompostér ECO, tmavě zelený, Plastia 7221 od tohoto předního výrobce Plastia s.r.o. je pro vás pro vás právě dnes v akci. Nakupte toto zboží za super cenu u nás online. Plastia s.r.o. Vermikompostér ECO, tmavě zelený, Plastia 7221 právě nyní za bezkonkurenční cenu 1999 Kč.

Katalogové číslo: P100235 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Plastia s.r.o. Vermikompostér ECO, tmavě zelený, Plastia 7221 od společnosti s úžasnou pověstí Plastia s.r.o. , zboží jednoduše pořídíte zde opravdu výhodně. Nákupem tohoto produktu rozhodně ušetříte. Čas i peníze.

Multifunkční nádoba určená ke kompostování zbytků potravin, materiál plast, objem nádoby na žížalí čaj 2 l, objem kompostovacích pater 15 l. Vermikompostér ECO, tmavě zelený, Plastia 7221 Vermikompostér Urbalive, vyrobený z recyklovaného materiálu, je multifunkční nádoba určená ke kompostování zbytků potravin v domácnostech, školních třídách a na pracovištích. Vermikompostér nijak nezapáchá, a to ani po odklopení víka – pokud ho tedy nenapěchujeme třeba zbytky kedlubny. ermikompostér nijak nezapáchá, a to…

 

Informace o produktu

  • Značka: Plastia s.r.o.
  • EAN: P100235
  • Další vlastnosti: Distribuce CZ. Materiál Plast. Barva zelená.  . . . . . . . . .
Plastia s.r.o. Vermikompostér ECO
Plastia s.r.o. Vermikompostér ECO, tmavě zelený, Plastia 7221
1999