Plastia s.r.o. Nízký vermikompostér Urbalive – slonová kost, Plastia 2393

3199 

Plastia s.r.o. Nízký vermikompostér Urbalive – slonová kost, Plastia 2393 od této skvělé značky Plastia s.r.o. je k dostání teď u nás za bezkonkurenční cenu. V našem e-shopu pořídíte další zboží jako toto výhodně. Plastia s.r.o. Nízký vermikompostér Urbalive – slonová kost, Plastia 2393 výhodně za 3199 Kč.

Katalogové číslo: P100233 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Plastia s.r.o. Nízký vermikompostér Urbalive – slonová kost, Plastia 2393 od značky s dobrým jménem Plastia s.r.o. je k dostání online za výhodnout cenu. V eshopu pořídíte opravdu kvalitu za rozumné peníze.

Multifunkční nádoba určená ke kompostování zbytků potravin, materiál plast, objem nádoby na žížalí čaj 15 l, objem kompostovacích pater 44 l. Nízký vermikompostér Urbalive – slonová kost, Plastia 2393 Vermikompostér Urbalive je multifunkční nádoba určená ke kompostování zbytků potravin v domácnostech, školních třídách a na pracovištích. Pyšní se moderním vzhledem od předního českého designera Jiřího Pelcla a kvalitním technologickým zpracováním od firmy Plastia, etablovaného českého výrobce zahradnických…

 

Informace o produktu

  • Značka: Plastia s.r.o.
  • EAN: P100233
  • Další vlastnosti: Distribuce CZ. Materiál Plast. Barva slonová kost.  . . . . . . . . .
Plastia s.r.o. Nízký vermikompostér Urbalive - slonová kost
Plastia s.r.o. Nízký vermikompostér Urbalive – slonová kost, Plastia 2393
3199