Lechuza Samozavlažovací květináč Yula 14 cm, bílá + zelená, Lechuza 6173

435 

Lechuza Samozavlažovací květináč Yula 14 cm, bílá + zelená, Lechuza 6173 od skvělé a známé značky Lechuza , zboží máme nyní v omezeném množství, s nákupem určitě neváhejte. Máme pro vás nejen všechny známé světové značky, ale i produkty menších výrobců. Lechuza Samozavlažovací květináč Yula 14 cm, bílá + zelená, Lechuza 6173 právě nyní za 435 Kč.

Popis

Lechuza Samozavlažovací květináč Yula 14 cm, bílá + zelená, Lechuza 6173 od tohoto skvělého výrobce Lechuza jde u nás právě teď pořídit výhodně. Zařaďte se ke spokojeným zákazníkům.

Samozavlažovací systém, vlastní nádrž na vodu, knot a měřák vody, materiál plast, hmotnost 1 kg. Samozavlažovací květináč Yula 14 cm, bílá + zelená, Lechuza 6173 Vychytaná kolekce YULA si vás jistě získá svým krásným designem i praktičností. Květináče z této řady jsou vhodné do interiéru a jsou perfektní třeba pro různé rostlinné aranže. Velkým benefitem těchto květináčů je samozavlažovací systém. Květináče mají vlastní nádrž na vodu, knot a měřák vody. Ten pohlídá, aby byly vaše rostliny vždy perfektně…

 

Informace o produktu

  • Značka: Lechuza
  • EAN: P100170
  • Další vlastnosti: Hmotnost 1 kg. Distribuce CZ. Průměr 14 cm. Materiál Plast. Barva bílá / zelená.  . . . . . . . . .
Lechuza Samozavlažovací květináč Yula 14 cm
Lechuza Samozavlažovací květináč Yula 14 cm, bílá + zelená, Lechuza 6173
435