Lechuza Samozavlažovací květináč Yula 14 cm, bílá + růžová, Lechuza 6175

435 

Lechuza Samozavlažovací květináč Yula 14 cm, bílá + růžová, Lechuza 6175 od této spolehlivé značky Lechuza je k dostání teď u nás za skvělou cenu. Získejte zboží online a vyhněte se zbytečným frontám v obchodech. Lechuza Samozavlažovací květináč Yula 14 cm, bílá + růžová, Lechuza 6175 levně za cenu 435 Kč.

Popis

Lechuza Samozavlažovací květináč Yula 14 cm, bílá + růžová, Lechuza 6175 od skvělého výrobce Lechuza , zní to neuvěřitelně, ale zboží u nás nakoupíte opravdu výhodně. Vyberte si z široké škály produktů a nakupte u nás online.

Samozavlažovací systém, vlastní nádrž na vodu, knot a měřák vody, materiál plast, hmotnost 1 kg. Samozavlažovací květináč Yula 14 cm, bílá + růžová Lechuza 6175 Vychytaná kolekce YULA si vás jistě získá svým krásným designem i praktičností. Květináče z této řady jsou vhodné do interiéru a jsou perfektní třeba pro různé rostlinné aranže. Velkým benefitem těchto květináčů je samozavlažovací systém. Květináče mají vlastní nádrž na vodu, knot a měřák vody. Ten pohlídá, aby byly vaše rostliny vždy perfektně…

 

Informace o produktu

  • Značka: Lechuza
  • EAN: P100143
  • Další vlastnosti: Hmotnost 1 kg. Distribuce CZ. Materiál Plast. Barva růžová / bílá.  . . . . . . . . .
Lechuza Samozavlažovací květináč Yula 14 cm
Lechuza Samozavlažovací květináč Yula 14 cm, bílá + růžová, Lechuza 6175
435