Gardena Startovací sada Gardena pro rostliny v květináčích S

650 

Gardena Startovací sada Gardena pro rostliny v květináčích S od přední společnosti Gardena , aktuálně můžete nakoupit od tohoto výrobce výhodně. S nákupem tohoto produktu budete určitě spokojení. Gardena Startovací sada Gardena pro rostliny v květináčích S , zboží pořídíte ted u nás za 650 Kč.

Katalogové číslo: 4078500031257 Kategorií: , , , , Štítek:

Popis

Gardena Startovací sada Gardena pro rostliny v květináčích S od této spolehlivé značky Gardena , produkt nyní získate v jedinečné akci, kterou si nesmíte nechat ujít. V našem e-shopu nakoupíte kvalitní zboží.

Startovací sada Micro-Drip určena pro 5 květináčů. Startovací sada Gardena pro rostliny v květináčích S Startovací sada GARDENA Micro-Drip-System pro květináče S obsahuje vše, co potřebujete. Základní zařízení snižující tlak se připojuje k vodovodnímu kohoutku pomocí adaptéru. Květináče se zavlažují přesně a jednotlivě pomocí kapačů prostřednictvím potrubního systému. Obsah balení: Spojka 917 1 základní přístroj 1000 10 m rozdělovací trubky 5 regulovatelných koncových kapačů 0 – 10 l/ h 1 uzavírací zátka…

 

Informace o produktu

  • Značka: Gardena
  • EAN: 4078500031257
  • Další vlastnosti: Distribuce CZ.  . . . . . . . . .
Gardena Startovací sada Gardena pro rostliny v květináčích S
Gardena Startovací sada Gardena pro rostliny v květináčích S
650