Fiskars Nůžky na silné větve Fiskars PowerGear, převodové, jednočepelové (S) L71

865 

Fiskars Nůžky na silné větve Fiskars PowerGear, převodové, jednočepelové (S) L71 od tohoto skvělého výrobce Fiskars , zboží zakoupíte momentálně v akci, tak si ji nenechejte ujít. Na našem e-shopu si pořídíte kvalitní zboží za top ceny. Fiskars Nůžky na silné větve Fiskars PowerGear, převodové, jednočepelové (S) L71 aktuálně za 865 Kč.

Katalogové číslo: 6411501121806 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Fiskars Nůžky na silné větve Fiskars PowerGear, převodové, jednočepelové (S) L71 od našeho výrobce Fiskars . Zboží máme momentálně za příznivou cenu. S nákupem tohoto produktu budete určitě spokojení.

Zahradní nůžky na silné větve s průměrem střihu 38 mm s hmotností 500 g. Jednočepelové nůžky na silné větve Fiskars PowerGear L71 Menší dvouruční nůžky se spodním dorazem z materiálu FiberComp jsou vhodné pro stříhání suchých a tvrdých větví.Dvouruční nůžky Fiskars jsou vhodné pro všechny druhy střihání v zahradě až do průměru větví 50 mm.Horní čepel je vyrobená z kalené nerez oceli, která zaručuje dlouhou trvanlivost ostří.Nůžky jsou vyrobeny z polyamidu vyztuženého skelnými vlákny, jsou lehké a velmi…

 

Informace o produktu

  • Značka: Fiskars
  • EAN: 6411501121806
  • Další vlastnosti: Distribuce CZ.  . . . . . . . . .
Fiskars Nůžky na silné větve Fiskars PowerGear
Fiskars Nůžky na silné větve Fiskars PowerGear, převodové, jednočepelové (S) L71
865