Click and Grow Kapsle Smart Garden – Sladká žlutá paprika, Click and Grow 6681

470 

Click and Grow Kapsle Smart Garden – Sladká žlutá paprika, Click and Grow 6681 od kvalitního výrobce Click and Grow lze u nás získat pouze nyní za super cenu. V našem e-shopu pořídíte další zboží jako toto výhodně. Click and Grow Kapsle Smart Garden – Sladká žlutá paprika, Click and Grow 6681 ve výhodné ceně 470 Kč.

Popis

Click and Grow Kapsle Smart Garden – Sladká žlutá paprika, Click and Grow 6681 od této spolehlivé značky Click and Grow , zní to neuvěřitelně, ale zboží u nás nakoupíte opravdu výhodně. Pořiďte si tento produkt online a neřešte zbytečné fronty v obchodě.

Kapsle pro pěstování zeleniny, 1x balení 3 kapslí, sklizeň 14-21 týdnů, kompatibilní se všemi chytrými truhlíky Smart Garden. Kapsle Smart Garden – Sladká žlutá paprika, Click and Grow 6681 Paprika je bohatá na minerály a vitamíny C a A. Hodí se do mnoha hlavních jídel i předkrmů. Její chuť je nasládlá a je velmi šťavnatá. Proces klíčení můžete urychlit zvýšením teploty na 26 °C. Plody budou zralé zhruba 100-120 dnů od zasazení. Rostlinu neřezejte ani nestříhejte, dokud se na koncích rostliny neobjeví…

 

Informace o produktu

  • Značka: Click and Grow
  • EAN: P100244
  • Další vlastnosti: Distribuce CZ.  . . . . . . . . .
Click and Grow Kapsle Smart Garden - Sladká žlutá paprika
Click and Grow Kapsle Smart Garden – Sladká žlutá paprika, Click and Grow 6681
470