Click and Grow Kapsle Smart Garden – mix ovoce a zeleniny Click and Grow 6667

1100 

Click and Grow Kapsle Smart Garden – mix ovoce a zeleniny Click and Grow 6667 od předního výrobce Click and Grow je k sehnání u nás za skvělou cenu. Pořízením tohoto produktu určitě nebudete litovat. Click and Grow Kapsle Smart Garden – mix ovoce a zeleniny Click and Grow 6667 právě nyní za 1100 Kč.

Popis

Click and Grow Kapsle Smart Garden – mix ovoce a zeleniny Click and Grow 6667 od tohoto skvělého výrobce Click and Grow je k dostání online za výhodnout cenu. Nakupte si na našem e-shopu za super ceny.

Kapsle pro pěstování ovoce a zeleniny, 1x balení 9 kapslí, kompatibilní se všemi chytrými truhlíky Smart Garden. Kapsle Smart Garden – mix ovoce a zeleniny Click and Grow 6667 V tomto vychytaném mixu najdete semena lesních jahod, chilli papriček a žlutých rajčat. Aby se rostlinám dařilo, společně pěstujte jednu kapsli papriček, jednu s rajčaty a dvě s lesními jahodami. První květy se objeví zhruba 50 dnů od výsadby a je třeba je opylovat ručně. Stačí zatřást s květy, aby se pyl rozprášil. Během…

 

Informace o produktu

  • Značka: Click and Grow
  • EAN: P100271
  • Další vlastnosti: Distribuce CZ.  . . . . . . . . .
Click and Grow Kapsle Smart Garden - mix ovoce a zeleniny Click and Grow 6667
Click and Grow Kapsle Smart Garden – mix ovoce a zeleniny Click and Grow 6667
1100