Click and Grow Kapsle Smart Garden – Lesní jahody, Click and Grow 6672

470 

Click and Grow Kapsle Smart Garden – Lesní jahody, Click and Grow 6672 od značky s dlouholetou historií Click and Grow je pro vás pro vás právě dnes v akci. Vybrali jsme pro vás top produkt a připravili ještě lepší cenu. Click and Grow Kapsle Smart Garden – Lesní jahody, Click and Grow 6672 – nakoupíte u nás nyní za 470 Kč.

Popis

Click and Grow Kapsle Smart Garden – Lesní jahody, Click and Grow 6672 od kvalitní společnosti Click and Grow je momentálně ve výhodné akci. Nakupte si bezpečně a rychle online.

Kapsle pro pěstování ovoce a zeleniny, 1x balení 3 kapslí, sklizeň 12-18 týdnů, kompatibilní se všemi chytrými truhlíky Smart Garden. Kapsle Smart Garden – Lesní jahody, Click and Grow 6672 Pěstujte sladké jahody po celý rok, se systémem Click and Grow vám to půjde samo. Lesní jahody jsou velmi aromatické a oblíbené ovoce. Můžete je přidat jako přísadu do marmelád, omáček, likérů i kosmetiky. Lesní jahody navíc bojují proti únavě a potlačují stárnutí pokožky. Přeneste si domů kousek zahrady nebo lesa…

 

Informace o produktu

  • Značka: Click and Grow
  • EAN: P100401
  • Další vlastnosti: Distribuce CZ.  . . . . . . . . .
Click and Grow Kapsle Smart Garden - Lesní jahody
Click and Grow Kapsle Smart Garden – Lesní jahody, Click and Grow 6672
470