Click and Grow Chytrý květináč Smart Garden 9, béžová, Click and Grow 6665

4990 

Click and Grow Chytrý květináč Smart Garden 9, béžová, Click and Grow 6665 značky Click and Grow je k dostání levně a pohodlně online. Skvělý produkt s garancí kvality. Click and Grow Chytrý květináč Smart Garden 9, béžová, Click and Grow 6665 , zboží pořídíte ted u nás za 4990 Kč.

Popis

Click and Grow Chytrý květináč Smart Garden 9, béžová, Click and Grow 6665 s pečetí kvality od Click and Grow je u nás k dostání za skvělou cenu. Už dále nemusíte hledat, zboží je opravdu kvalitní a za dobrou cenu.

Dokonale kalibrované automatické zavlažování i LED světlo, materiál plast, 9 x kapsle (mini rajčátka, salát, bazalka), objem zásobníku 4 l. Chytrý květináč Smart Garden 9, béžová, Click and Grow 6665 Truhlík z řady Smart Garden je inovativní “zahrada” pro pěstování bylinek, ovoce i zeleniny v pohodlí domova. S chytrým truhlíkem Smart Garden můžete mít přísun čerstvých potravin i okrasných rostlin po celý rok. Tato malá zahrádka funguje podobně jako kapslový kávovar, místo kávy jsou v kapslích semena a…

 

Informace o produktu

  • Značka: Click and Grow
  • EAN: P100131
  • Další vlastnosti: Hmotnost 3 kg. Distribuce CZ. Příkon 13 W. Délka kabelu 2.8 m. Materiál Plast. Objem 4 l. Barva béžová. . . . . . . .
Click and Grow Chytrý květináč Smart Garden 9
Click and Grow Chytrý květináč Smart Garden 9, béžová, Click and Grow 6665
4990