Agro Hnojivo pro pokojové rostliny s účinky na mušky-smutnice FLORIA 0,5 l

105 

Agro Hnojivo pro pokojové rostliny s účinky na mušky-smutnice FLORIA 0,5 l od tohoto předního výrobce Agro , zboží zakoupíte momentálně v akci, tak si ji nenechejte ujít. Udělejte si radost nákupem online a neřešte fronty v obchodě. Agro Hnojivo pro pokojové rostliny s účinky na mušky-smutnice FLORIA 0,5 l v akci za cenu 105 Kč.

Katalogové číslo: 8594005009394 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Agro Hnojivo pro pokojové rostliny s účinky na mušky-smutnice FLORIA 0,5 l od společnosti s výborným jménem Agro , zboží zakoupíte momentálně v akci, tak si ji nenechejte ujít. Už nemusíte dále hledat, tento produkt je top kvalita.

Speciální plnohodnotné hnojivo pro všechny druhy pokojových rostlin. 0,5 l. Hnojivo pro pokojové rostliny s účinky na mušky-smutnice FLORIA 0,5 l Speciální plnohodnotné hnojivo pro všechny druhy pokojových rostlin. Obsahuje unikátní aromatické látky, které účinkují na mušky smutnice – stačí 2 aplikace. Působí také proti tvorbě nevzhledných plísní na povrchu substrátu a provoní interiér pomerančem. Hnojivo se aplikuje na substrát k rostlině, ne do podmisky. Složení: NPK 7/4/5, mikroprvky, unikátní…

 

Informace o produktu

  • Značka: Agro
  • EAN: 8594005009394
  • Další vlastnosti: Hmotnost 0.6 kg. Distribuce CZ. Objem 0.5 l.  . . . . . . . . .
Agro Hnojivo pro pokojové rostliny s účinky na mušky-smutnice FLORIA 0
Agro Hnojivo pro pokojové rostliny s účinky na mušky-smutnice FLORIA 0,5 l
105