Activa Zahradní gril Activa Angular

4749 

Activa Zahradní gril Activa Angular od předního výrobce Activa je u nás za bezkonkurenční cenu. Nákupem tohoto produktu rozhodně ušetříte. Čas i peníze. Activa Zahradní gril Activa Angular k sehnání zrovna v akci za 4749 Kč.

Katalogové číslo: 4260056088797 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Activa Zahradní gril Activa Angular od značky s dlouholetou tradicí Activa je k dispizici za skvělou cenu. Nakupte toto zboží za super cenu u nás online.

Gril na dřevěné uhlí, grilovací plocha 42 x 56 cm, litinový grilovací rošt, “Grid in Grid” systém. Zahradní gril Activa Angular Pokud jste příznivci grilování nad žhavými uhlíky, německá společnost Activa pro Vás přichystala skutečný XL gril Angular, vhodný pro pohoštění až deseti osob. Tento gril s nádherným klasickým designem se nejenom velmi jednoduše obsluhuje, ale je i skvěle vybavený a má řadu praktických doplňků. Kovové plochy grilu jsou opatřeny kvalitní vrstvou práškové barvy. Gril je vybaven…

 

Informace o produktu

  • Značka: Activa
  • EAN: 4260056088797
  • Další vlastnosti: Distribuce CZ. Počet osob 10. Materiál roštu Litina, Nerez. Způsob ohřevu Dřevěné uhlí.  . . . . . . . . .
Activa Zahradní gril Activa Angular
Activa Zahradní gril Activa Angular
4749